Отримання дозвільних документів

 

Отримання дозвільних документів для експортних або імпортних операцій

Компаніям, які планують вести міжнародну економічну діяльність, варто підготуватися до різних складнощів, які виникають на цьому шляху. В першу чергу, це пошук контактів і налагодження відносин із зарубіжними партнерами. Також необхідно залагодити всі організаційні питання, врахувати аспекти правового поля.

Особливості отримання дозвільних документів

Щоб успішно вийти на міжнародну ділову арену, недостатньо знайти хорошого партнера або контрагента. Спершу потрібно подолати бюрократичні перешкоди, пов'язані з митною реєстрацією, підготувати всі документи, пов'язані з митним правом. Компанія «Ексім Консалт» пропонує допомогу в отриманні дозвільних документів, які потрібні для ведення зовнішньоекономічної діяльності. Наша консультація допоможе уникнути витраченого часу, зберегти ваше психологічне здоров'я.

Перелік дозвільних документів, необхідних для здійснення експортних або імпортних операцій на митній території України визначається відповідним кодом УКТЗЕД.

Зокрема, ми надаємо повну інформацію з питань дозволів, а також допомагаємо зібрати необхідні для цього документи:

 • Дозвіл ДЕРЖПРОДСПОЖИВ служби, зокрема, фітосанітарний контроль.
 • Дозволи в аспекті екологічного контролю.
 • Висновок ДЕРЖПРОДСПОЖИВ служби в аспекті санітарно-гігієнічних норм.
 • Оформлення необхідних документів у сфері ветеринарної медицини.
 • Консультація і допомога в оформленні сертифікатів походження EUR1 і ТПП.
 • Добровільні сертифікати відповідності.
 • Отримання сертифікатів в Укрчастотнагляді.
 • Отримання ліцензій в Мінекономіки.
 • Дозволи на імпортні операції.
 • Листи-рішення.
 • Консультації та допомога в отриманні висновку СБУ на товари особливого призначення.

Важливо пам'ятати, що правильно, в строк оформлені документи прискорюють митне оформлення. Підприємець, навіть якщо в його команді працює досвідчений юрист, часто не може охопити весь масштаб проблеми підготовки дозвільних документів. Подати листи у відповідні інстанції, не упустити ні найменшого пункту, не втратити жодного важливого папірця. Щоб виконати таку роботу якісно і оперативно, важливо не тільки знати законодавчу базу, а й мати великий досвід роботи в даній сфері.

Які документи потрібні для конкретного підприємства, бізнесу, залежить від коду УКТ ЗЕД та характеристик продукції, яка буде оформлятися для митного контролю. Традиційно, перші труднощі виникають ще на етапі підготовки документів, які навіть не дійшли до митних органів.

Часто підприємцям складно дається юридичний бар'єр. Щоб подолати його без сторонньої, кваліфікованої допомоги, буде потрібно багато часу, а його ви можете витратити на розвиток бізнесу.

Співробітники компанії «Ексім Консалт», митного брокера з багаторічним стажем в даній галузі, допоможуть:

 • Зібрати повний пакет документів, привести до юридичної норми вже наявні папери, необхідні для митного оформлення.
 • Без зайвих витрат часу отримати будь-які ліцензії, довідки.
 • Заощадити ваш час, оскільки ми беремо основну частину процесу з підготовки документації.

Знання всіх юридичних тонкощів, митного законодавства, досвід спілкування з працівниками адміністрацій та контролюючих органів, значно скорочує час на підготовку документів.

Також наша компанія надає допомогу і підтримку на всіх етапах оформлення продукції на митниці, для імпортних і експортних операцій.

Довірте всі процеси, пов'язані з оформленням дозвільних документів, компанії «Ексім Консалт», а самі займайтеся улюбленою справою. Ми докладаємо всіх знань і досвід в сфері митного законодавства, щоб скоротити участь замовника в процесі оформлення документації.

 

<< Назад