Митне оформлення вантажів

Митне оформлення (митне очищення, декларування вантажу) - виконання необхідних формальностей, що виникають у зв'язку з переміщенням через митний кордон товарів і транспортних засобів, а також у разі зміни митної процедури.

Митне оформлення включає:

 • Пред'явлення митному органу товаросупровідних, дозвільних документів, митної декларації та декларованих товарів, сплату митних платежів.

Митне оформлення є необхідною умовою при перетині митного кордону або зміні митної процедури.

Термін митне очищення частіше застосовується при ввезенні (імпортуванні) товарів.

Зазвичай митне оформлення може проводити або власник товарів безпосередньо, або митний брокер - організація, що здійснює декларування й оформлення вантажу на підставі договору.

Митне оформлення можна умовно розділити на п'ять етапів:

 1. Прийом та реєстрація декларації на товари
 2. Контроль правильності визначення коду УКТЗЕД та дотримання правил нетарифного регулювання
 3. Валютний контроль та контроль правильності визначення митної вартості
 4. Перевірка правильності проходження митних платежів
 5. Митний контроль товарів і транспортних засобів

Далі йде випуск товару.

Пакет документів для митного оформлення.

Для проведення митного контролю та виробництва митного оформлення особи, що переміщує товари та транспортні засоби, зобов'язані надавати митним органам всі необхідні для цих цілей документи і відомості.

Конкретний перелік документів, необхідний для митного оформлення, залежить від напряму (ввезення або вивезення), мети переміщення товару через митний кордон, умов перевезення, форми розрахунків між партнерами, обраного митного режиму, а також конкретного коду товару згідно Українського класифікатора товарів ЗЕД та пов'язаних з ним обмежень.

Пакет документів для митного оформлення партії товару:

 • Зовнішньоторговельний договір (купівлі-продажу, угоду на поставку, запрошення тощо);
 • Специфікація, пакувальний лист;
 • Товарно-транспортні документи (коносамент, книжка МДП, міжнародна автомобільна накладна (CMR), російська товарно-транспортна накладна (ТТН), авіанакладна, залізнична накладна (міжнародна або російська);
 • Платіжні доручення, касові ордери, (за наявності);
 • Документи, необхідні для здійснення валютного контролю та підтвердження митної вартості товару (паспорт угоди, перевізні, страхові документи, платіжні документи).

Дозволи державних органів:

 • Ліцензії;
 • Дозволи інших державних органів;
 • Сертифікати (походження товару, гігієнічний ув'язнення, сертифікат безпеки, ветеринарне, фітосанітарний свідоцтво).

 

ТОВ «Ексім Консалт» — професійний митний брокер

Ефективний потік товарів через митні кордони країн вимагає відмінного знання специфіки та правових норм, а також досвідчених фахівців в цій області.

Наша команда надає послуги митного брокера починаючи з 1993 року, завдяки величезному досвіду ми можемо допомогти впровадити і поліпшити навіть найскладніші митні процеси, незалежно від розміру вашої компанії.

Якщо ви шукаєте перевірену і надійну компанію, яка надає митні послуги на вищому рівні, ви звернулися за адресою. У ТОВ «Ексім Консалт» ми робимо все можливе, щоб наші пропозиції найкращим чином відповідали вимогам ринку. В його обсяг, крім іншого, входить комплексне митне обслуговування посилок, різних товарів і матеріалів. Пропонуємо і ряд інших послуг: електронне декларування, розрахунок митних платежів, консультації ЗЕД, акредитація на митниці та інше.

Що таке митне оформлення?

Митне оформлення — послуга, яка полягає в митному оформленні вантажу в країні відправлення та / або призначення. Це виконується особою, яка імпортує товари, або призначеним представником від імені клієнта.

Невиконання та / або ухилення від митного оформлення може спричинити за собою юридичні наслідки і фінансові санкції. Здійснюючи митне оформлення в нашій компанії:

 • ви економите свій дорогоцінний час;
 • отримуєте душевний спокій, тому що вам не потрібно займатися цим самостійно;
 • гарантуєте, що ми все організуємо для вас правильно.

Необхідні документи

Документи для митного оформлення (рахунок-фактура, пакувальний лист, дозвіл на митне оформлення, документи компанії). Всі документи, що стосуються властивостей товарів — наприклад, технічні керівництва, каталоги і т. д.

Широкий спектр експортно-імпортних послуг від ТОВ «Ексім Консалт»

Ми підтримуємо компанії, що з нами співпрацюють в зборі необхідної документації. Беремо на себе всі формальні зобов'язання, пов'язані зі сплатою митних зборів і податків при ввезенні та вивезенні товарів. У своїх діях прагнемо забезпечити безперебійну роботу всіх процедур, пов'язаних з митним оформленням, відповідно до чинних правових положень в цій галузі.

За запитом клієнта наші співробітники також проводять митний контроль, спрямований на перевірку товарів і належну безпеку зовнішньої торгівлі таким чином, щоб це відповідало національному законодавству і міжнародним угодам.

Нашою командою здійснюється підготовка митної декларації — заповнення електронного декларування в митних системах, перевірка обмежень на товари, що випливають з окремих правил, наприклад фітосанітарний, ветеринарний, товарні знаки, фармацевтичне право, санітарний контроль і т. д.

Чому вкладення в митні послуги — правильне вкладення?

 • Ви економите час

Завдяки професійному персоналу ми значно скорочуємо час доставки ваших товарів в пункт призначення, а ви досягаєте поставлених цілей швидше і економічніше.

 • Ви зосереджуєтесь на ключових напрямках діяльності своєї компанії

Ми займаємося імпортними й експортними деклараціями, а також митними деклараціями за спрощеною процедурою, і ви отримуєте можливість займатися тим, що для вас найбільш важливо.

Де замовити послугу по митному оформленню в Україні?

Наше митне агентство ТОВ «Ексім Консалт» пропонує всі перераховані вище види послуг. Завдяки нам вам не доведеться турбуватися про незнання митних правил, знання іноземної мови, проходження фіскальних процедур. Ви отримаєте можливість зосередитися на розвитку бізнесу, залишивши митні процедури і процеси в наших руках.

<< Назад