Ru

Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

Google+

Про компанію

Ви регулярно ввозите і вивозите товари? Ви хочете оформлювати операції на митниці в мінімальний час за мінімальною вартістю? Вам необхідний митний брокер, ви звернулися за вірною адресою. Наші послуги допоможуть вам експортувати або імпортувати товари максимально оперативно.

Митний брокер (англ. customs broker) — це комерційна організація, діяльність якої полягає в здійсненні операцій з митного оформлення товарів і транспортних засобів від власного імені, але за рахунок і за дорученням замовника. Відносини між клієнтом і митним брокером будуються на договірній основі. Брокер виступає посередником між вантажовідправником, вантажоодержувачем і перевізником з одного боку, і державою в особі митних органів з іншого.

У чому переваги звернення до «митнго брокера»?

  • Митниця - справа тонка: один і той же нормативний акт, особливо з численними поправками і доповненнями, можна витлумачити мало не в протилежних сенсах. Хороший спеціаліст здатний переконати інспектора: точка зору, запропонована ним або його клієнтом, - єдино вірна. Багато нормативів суперечать один одному, викликаючи плутанину. Завдання митного брокера - підготувати такий пакет документів, який би дозволив провести оформлення в найкоротші терміни.
  • Більшість учасників ЗЕД складають підприємства малого та середнього бізнесу. Тому, наявність у штаті підприємства фахівця в галузі митного декларування не завжди є доцільним. Крім того, працюючи через посередника, що має ліцензію на відповідний вид діяльності і певні професійні знання, можна уникнути помилок, які могли б призвести до прямих матеріальних втрат.

Будемо раді встановленню і зміцненню взаємовигідного співробітництва.

G Analytics
Таможенный брокер
(ЛИЦЕНЗИЯ АВ № 480154)
сайт создан компанией создать сайт